Przygotuj swój ogród na lato

Gdy pogoda się zmienia i zaczyna się ocieplać, spoglądamy na ogród i zaczynamy planować nasze idealne lato. Posiłki na świeżym powietrzu i koktajle na tarasie, popołudniowa książka w domku letniskowym, majsterkowanie w warsztacie lub prace w przydomowym ogródku. Aby w pełni cieszyć się tymi aktywnościami, przygotuj swój ogród na lato z Osmo!

Poszarzałe drewno

Poszarzałe tarasy lub meble ogrodowe mogą sprawić, że każdy ogród będzie wyglądał na zmęczony. Mamy na to rozwiązanie. Wybierając Żel do usuwania szarości drewna, szybko i z łatwością odświeżysz drewniane konstrukcje. Wykonany z przyjaznych dla środowiska i biodegradowalnych składników, produkt jest wolny od szkodliwych rozpuszczalników, związków chloru, amin i szkodliwych zapachów. Jedna warstwa tego żelu wystarczy, aby przywrócić zewnętrzne drewno z powrotem do jego naturalnego koloru i wyglądu. Ten produkt jest najbardziej skuteczny na nieobrobionym drewnie, które zostało pozostawione do starzenia.

Drewniany taras

To on jest głównym miejscem rodzinnych rozmów w ogrodzie. Zwykle jest to pierwszy element, który ludzie dostrzegają, wchodząc do ogrodu. To czerwony dywan ogrodu! Zachowanie jego walorów estetycznych jest kluczowe, by czerpać przyjemność z przebywania na świeżym powietrzu, prawda?

Osmo - JAKOŚĆ OPARTA NA DOŚWIADCZENIU

Oleje do tarasów

Oleje do tarasów Osmo zapewniają ochronę przed ostrym promieniowaniem UV, wodą i brudem. Jest to oddychające wykończenie, które nie wymaga szlifowania podczas nakładania warstwy wierzchniej na tarasie. Do wyboru jest 11 wykończeń, z których wszystkie pozwalają dostrzec naturalny charakter drewna.

Konstrukcje drewniane

Szopa, warsztat, domek na drzewie, biuro ogrodowe – cokolwiek masz w swoim ogrodzie, daj mu czułą miłość Osmo! Niezależnie od tego, czy kochasz odważne i jasne kolory, czy po prostu lubisz zachować naturalność, mamy dla Ciebie idealne produkty!

Oleje kryjące z ochroną UV

Dla osób, które lubią naturalny wygląd, Osmo oferuje opcje uwydatnienia już istniejącego drewna. Produkty te pomagają odeprzeć wzrost pleśni i atak grzybów, zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV, jednocześnie pomagając chronić przed wodą i brudem.

Olej kryjacy od Osmo dzięki 19 wykończeniom do wyboru, pozwoli znaleźć odcień idealny. Niezwykle odporny na warunki atmosferyczne, wodę, brud i promieniowanie UV, pomoże ograniczyć wzrost pleśni i pleśni (i innych nieprzyjemności). To cudowny produkt!

Szukasz zabezpieczenia do wewnątrz? Sprawdź nasz top produkt: wosk twardy olejny Effekt Surowe Drewno.  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę: osmo.com.pl!