Wzory tarasów czyli budowa wzorowych i estetycznych tarasów, z nami to Ci się uda.

Firma Tarassystem.pl oferuje państwu szeroki asortyment wzorów tarasowych i projekty od podstaw.
Nasza firma posiada bezcenne, wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz budowaniu najnowocześniejszych i najbardziej praktycznych tarasów drewnianych, betonowych kamiennych oraz innych typów.
Dostępnych na specjalne, indywidualne życzenie naszego Klienta.

Każdy taras ma niepowtarzalny charakter oraz własnego ducha w wyglądzie

Wzory tarasów prezentowanych przez firmę Tarassystem.pl, oferta katalogowa na rok 2020, o to kilka najpopularniejszych wariantów projektów aranżacyjnych (zagospodarowania przestrzennego), wybieranych przez Państwa najczęściej:

1. Styl Maroko powrót do korzeni.
Moda na wzór Maroko przekłada się nie tylko na kierunki podróży, ale również na sam wystrój wnętrza. Eksplozja i wybuchowe połączenie kolorów i wzorów to typowa dla północnej Afryki. Inspiruje szczególnie w otwartych oraz jasnych pomieszczeniach.

2. Polski dom oraz ogród w stylu Boho.
Idealny wyplatany raj z cieniem odrobiny egzotyki. W sam raz do zastosowania przez osoby ceniące sobie- przede wszystkim
przytulność i nieformalność oraz swobodę twórczości, dzięki połączeniu naturalnych materiałów, m.in. rattanu, drewna, wikliny. Boho ma również ogromną ilość osobistych akcentów, miękkich pledów o różnicowanych splotach, przeplecionych makatek oraz gobelin, obrazków.

3. Taras wokół całego Twojego domu.
Taras położony wokół całego domu to niewątpliwie świetna i kapitalna rzecz wykończeniowa, oryginalnie otaczającą -dość gustownie cały dom na zewnątrz. Stanowi on zewnętrzną oraz bezpieczną – przestrzenną autonomię wobec całego domu. Taki podest tarasowy zapewnia również pełne bezpieczeństwo dla całej rodziny, szczególnie kiedy posiadacie Państwo gromadkę dzieci. Co więcej, taki taras pozwala na swobodne przemieszczanie się promieni słonecznych, wszędzie tam, gdzie wędrują one: od wschodu do zachodu Słońca. Jednocześnie taki rodzaj tarasu, zaproponowany przez architektów z Tarassystem.pl umożliwi Państwu schowanie się w cieniu przed nadmiernymi promieniami słonecznymi.

4. Podwójny taras (podest przed drzwiami wejściowymi).
Oryginalna idea, a zarazem uniwersalna to zdecydowanie się na tzw. podwójny taras, podest znajdujący się równocześnie na dwóch poziomach. Poziomy łączone są za pomocą estetycznie wykonanych- półokrągłych schodków, które dodają w całości Twojemu tarasowi klasycznej elegancji. Przeważająca, duża przestrzeń tarasu będzie idealna dla osób lubiących organizować przyjęcia- wprost na świeżym powietrzu dla rodziny i swoich przyjaciół.

5. Taras wysoko położony -powyżej gruntu.
Jeżeli Państwa taras znajduje się wysoko -ponad poziom domowego ogrodu, zamiast całkowicie go odgradzać od reszty. Warto tutaj jest zdecydować się na wybudowanie schodów razem z podestem. Schody idealnie wpasowują w całościowy charakter Państwa ogrodu. Ponadto, jeżeli są one wykonane – w całości z ciemnego drewna, wtedy nie przytłaczają roślinności w ogrodzie oraz stanowią świetne naturalne połączenie, będące uroczym i praktycznym przejściem z domu do ogrodu.

6. Taras z przestronnym basenem- koncepcja wg. firmy Tarassystem.pl.
Jednym z bardziej nowoczesnych, a zarazem wyszukanych sposobów na ciekawe
wzory tarasów jest – propozycja od firmy Tarassystem.pl na wykonanie podwyższonego tarasu z basenem. Połączenie kremowych, śnieżnobiałych płytek z ciemnym drewnem sprawi, iż Twój taras będzie awangardowy i elegancki, oczywiście wraz z zachowaniem stylu modernizmu (nowoczesności). Przestrzeń podestu tarasowego zakończona wbudowanym basenem o kształcie ośmiokąta lub dziesięciokąta -wieloboku zapewni wszystkim domownikom ogromną porcję zabawy, a także wspaniałego odprężenia, niesamowitego relaksu.

7. Taras wzdłuż/ wskroś długości Twojego domu – francuskie wsie
Świetny pomysł, którym warto się zainspirować, wcielić w życie.
Jest nim długi- podłużny taras, stworzony schematycznie wzdłuż frontu Twojego domu. Optycznie subtelnie (delikatnie) wysmukla (odchudza) on cały budynek, ale równocześnie zapewnia dużą ilość przestrzeni. Miejsca, aby móc, postawić na jego powierzchni (wprost na nim) leżaki i stół z krzesłami. Wiejski, uniwersalny klimat doskonale zgrywa się (komponuje) z rosnącą wokół lawendą i inną roślinnością. Tym sposobem przywodzone są -myśli sielskich klimatów małych francuskich wiosek, w szczególności tych znajdujących się na południu Francji.

Polecamy również wzory tarasów:

Wzory tarasów , w których stawiany na pierwszej linii w projekcie jest klasyczny minimalizm przy obecności nowatorskich wykroczeniach, jednolicie upiększających estetykę końcową Państwa tarasu. Zatem konsekwentnie i umiejętne stosowanie na podestach tych samych materiałów, czy wzorów geometrycznych oraz tonacji kolorów może wydać – wyśmienity końcowy plon, owoc pracy w postaci unikatowego efektu.

Zapraszamy do kontraktu i współpracy z naszą firmą. Wykonujemy już od wielu, wielu lat projektu i wszystkie prace budowlane tarasów z najwyższą jakością oraz majstersztyk- precyzją!
Sprawdź to sam, zapytaj naszych zadowolonych Klientów.
Tarassystem.pl, budowa wzorowych i estetycznych tarasów oraz jacuzzi domowe, z nami to CI się uda.